Консультація

Ваш кошик порожній

Дуже шкода. Додайте щось із Улюбленого чи гляньте на наші Новинки.

Загальні положення та умови програми лояльності Astratex клуб


Дата: 18.8.2020

I. Загальні умови

 1. Ці Загальні комерційні умови програми лояльності клубу Astratex (далі за текстом – «ЗКУ») регулюють права та обов'язки, пов'язані з членством у програмі лояльності клубу Astratex.
 2. Метою і призначенням клубної програми лояльності Astratex є надання додаткових переваг для всіх постійних клієнтів інтернет-магазину Astratex.ua, що полягають, головним чином, у можливості отримання винагороди або грошового бонусу та інших переваг.
 3. Програма лояльності клубу Astratex пропонується тільки конкретним фізичним особам для особистого користування. Вона не доступна юридичним особам, компаніям, клубам, асоціаціям і товариствам.
 4. Ці ЗКУ набувають чинності 01. 01. 2024 р.


II. Визначення термінів

Інтернет-магазин – інтернет-магазин розташований за електронною адресою www.astratex.ua
Програма – програма лояльності Astratex клуб.
Продавець – компанія ASTRATEX a.s., зареєстрована в торговельному реєстрі Міського суду м. Праги, розділ В, запис 27623, юридична адреса: Na Maninách 315/4, Holešovice, 170 00 Прага 7 , ідентифікаційний номер: 25944355, в особі ing. Мирослава Тесаржа, директора компанії. Продавець також є власником інтернет-магазину.
Учасник – будь-який клієнт Продавця - фізична особа віком від 18 років, або будь-яка юридична особа, яка проявляє бажання вступити до Програми.
Договір купівлі-продажу – договір укладений між продавцем та покупцем через інтернет-магазин, предметом якого є купівля товару.
Товар – речі, які продавець надає до продажу через інтернет-магазин.
Цивільний кодекс – закон №. 89/2012 Sb., цивільного кодексу.


III. Участь в програмі

 1. Участь в програмі є безкоштовною і виникає шляхом реєстрації до програми через інтернет-магазин, як описано нижче.
 2. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення форми для реєстрації учасником, (реєстрація неможлива без заповнення полів, позначених як „обов'язкові“). Завершуючи реєстрацію, учасник підтверджує, що вся вказана ним інформація у формі реєстрації є дійсною. Продавець залишає за собою право на відхилення реєстрації до програми або скасування участі учасника в програмі, якщо виявиться, що заповнені ним дані в полях, позначених як „обов'язкові“, є неправильними або недійсними.
 3. Після заповнення реєстраційної форми, підтвердження правильності вказаних даних учасником, та після їх успішної перевірки продавцем, учаснику буде надіслано лист-підтвердження на e-mail з посиланням для активації. Ввівши посилання для активації до будь-якого веб-браузера, учасник завершує процес реєстрації, а Продавець буде зобов'язаний надати йому особистий клієнтський кабінет (далі „Особистий кабінет“)
 4. Якщо учасник не завершить реєстрацію впродовж не пізніше (30) календарних днів від моменту отримання листа на e-mail з посиланням для активації, то процес реєстрації учасником буде припинено, а дані, вказані учасником у реєстраційній формі, не будуть збережені чи оброблені продавцем - продавець, згідно з діючим законодавством, видалить їх зі своєї системи.
 5. Учасник - член програми, зобов'язується повідомити Продавця про будь-які зміни в особистих даних, які були вказані під час реєстрації, та відразу внести зміни до реєстраційних даних у своєму Особистому кабінеті.
 6. Доступ до особистого кабінету здійснюється через веб-сторінку інтернет-магазину, і є захищеним унікальним клієнтським іменем і паролем, вказаним Учасником. Учасник - член програми, зобов'язаний зберігати конфіденційність інформації, яка є необхідною для доступу до свого особистого кабінету, захищати її від нецільового використання та не допускати використання свого особистого кабінету третіми особами.
 7. Учасник - член програми визнає, що Особистий кабінет може бути недоступним, у зв'язку з необхідністю технічного та програмного оновлення, або необхідністю технічного та програмного оновлення третіми особами.


IV. Специфікація програми, Переваги

 1. Учасник, який є зареєстрованим у програмі, отримує бали за здійснені ним покупки згідно Умов купівлі-продажу (виходячи з вартості за придбаний і оплачений Товар, після вирахування наданих знижок, куплених подарункових сертифікатів і транспортних витрат), завжди відповідно до умов, зазначених до конкретного товару, який буде придбаний у Продавця, так само як у присвоєнні Клієнтського статусу Замовнику – учасника програми, на момент укладення Договору купівлі-продажу (далі „Кредити“). Після укладення Договору купівлі-продажу та надіслання Товару, Продавець інформує Учасника – члена програми, про розподіл кредитів, які Учасник – як член програми, має право використати для отримання переваг чи бонусів в Програмі лише після їх активації, яку Продавець підтверджує на наступний день, після закінчення терміну, коли Учасник має право відмовитися від Договору купівлі-продажу, у зв'язку з тим, що він був укладений дистанційно. Термін дії нарахованих Кредитів, якщо вони не були використані у передбачений ЗПУ спосіб, обмежений певним періодом від моменту їх нарахування, який визначається нижче відповідно до окремого Клієнтського статусу (після закінчення їх терміну дії, вони не будуть враховуватися). Якщо Учасник – член програми використає своє право відмовитися від Договору купівлі-продажу, який був укладений дистанційно, Кредити нараховані за покупку Товару не будуть активовані, а Продавець буде змушений скасувати їх нарахування. Клієнти отримують кредити за кожен товар, який вони купують і не повертають після входу в систему. Вони зараховуються після закінчення 30-денного періоду для повернення товару.
 2. У випадку, якщо Учасник – член програми, після узгодження з Продавцем відповідно до встановлених умов, після укладення Договору купівлі-продажу потребує повернути Товар або обміняти на інший, для нарахування Кредитів діють умови, які є дійсними в день укладення первинного Договору купівлі-продажу.
 3. Укладаючи Договір купівлі-продажу Учасник не має права оскаржувати нарахування чи активацію Кредитів Продавцем. Продавець має право скасувати нарахування чи активацію Кредитів за укладений Договір купівлі-продажу у випадку, якщо Учасник – учасник Програми, під час здійснення покупки не зайшов належним чином до особистого кабінету в інтернет-магазині Продавця, або якщо Учасник – член Програми, під час укладення Договору купівлі-продажу діє всупереч моральним принципам.
 4. Заявники-учасники Програми мають можливість активації Кредитів. Активація балів призведе до зарахування балів учасника на рахунок клієнта до того, як закінчиться 30-денний період для повернення товарів. Кредити будуть зараховані в Програму лояльності Клубу зацікавлених при активації, але не раніше ніж через 21 день після відправлення Товару. Після активації Кредитів Заявник - учасник Програми втрачає право на повернення або обмін Товару.
 5. Продавець зобов’язується інформувати Учасника - члена Програми, після укладення Договору купівлі-продажу, про кількість нарахованих Кредитів,
 6. Продавець встановлює вид та розмір винагороди. Актуальний перегляд винагород та правила їх використання учасниками програми завжди доступні для ознайомлення на веб-сторінках інтернет-магазину, зокрема, мова йде про наступні переваги та бонуси:

  • За кожну витрачену одну (1) одиницю валюти, в якій є врахована купівельна ціна Товару відповідно до Договору купівлі-продажу, Учасник – член програми отримає 0,08 кредитів
  • Кредити отримані Учасником за термін його належності до певного клієнтського Статусу, мають встановлений термін дії 180 календарних днів з моменту їх нарахування, після закінчення встановленого терміну, кредити анулюються і скористатися ними буде неможливо
 7. Інформація про кількість нарахованих Продавцем Кредитів, Учасник - член програми, може дізнатися у своєму особистому кабінеті.
 8. Продавець залишає за собою право змінювати індивідуальні бонуси.
 9. У разі повернення Товару з будь-якої причини після зарахування кредитів за покупку цих товарів та їх використання для покупки інших товарів, у разі повернення покупної ціни за ці повернуті товари Продавець повертає покупну ціну, зменшену на грошовий вираз кредитів(знижка від ціни покупки), які були застосовані до іншої покупки.

 10. V. Припинення участі в програмі

  1. Участь учасника – члена програми в Програмі, якщо інше не передбачено, припиняється:
   1. за згодою сторін Продавця та Учасника – члена програми,
   2. після скасування реєстрації в Програмі здійсненої Учасником – членом програми,
   3. в односторонньому порядку Продавцем після скасування клієнтського статусу, шляхом надсилання Учаснику – члену програми на вказаний ним під час реєстрації e-mail в момент його доручення. Продавець має право припинити участь будь-якого Учасника відповідно до положень даних ЗПУ, без конкретних причин, а особливо у наступних випадках:
    • якщо Учасник - член програми вказав невірну або неправдиву інформацію під час реєстрації,
    • якщо Учасник - член програми лояльності, зловживає перевагами, наданими йому Продавцем,
    • якщо Учасник - член програми реєструється до програми багаторазово, з метою отримання додаткових переваг та бонусів; у випадку повторної реєстрації до програми, Продавець має право відхилити запит Учасника - члена програми, якому вже надаються бонуси за Програмою;
    • якщо Учасник - член програми не надав згоду на обробку своїх персональних даних, які були вказані під час реєстрації до Програми, якщо Учасник - член програми обмежив можливість обробки персональних даних на основі згоди на їх обробку,
    • якщо Учасник - член програми не користується перевагами програми,
    • якщо Учасник - член програми здійснює будь-які інші дії, які суперечать та порушують умови та положення програми.
   4. припинення Програми за рішенням Продавця.
  2. Після припинення участі Учасника – члена Програми, його доступ до особистого кабінету буде деактивовано, а всі права відносно Учасника і Продавця, які були пов'язані з участю в Програмі та цих ЗУП, втрачають актуальність без компенсації.


  VI. Захист особистих даних

  1. Кожен Учасник під час реєстрації до Програми, надає свою згоду на обробку особистих даних, на час його участі в Програмі, або до моменту її скасування, Продавець має право на обробку особистих даних, вказаних під час реєстрації для здійснення маркетингової діяльності в рамках Програми, проведення анкетування, аналізу та торговельної статистики на основі покупок та участі у рамках Програми, а також для надсилання пропозицій та повідомлень про акції, які проводяться Продавцем.
  2. Згода на обробку особистих даних зазначена в пункті 1. цієї статті ЗПУ, яку Учасник - член програми має право в будь-який момент скасувати. Після скасування згоди на обробку персональних даних, Продавець втрачає право на обробку особистих даних Учасника - члена програми для цілей, визначених у згоді на обробку особистих даних. У випадку скасування згоди на обробку особистих даних зі сторони Учасника – члена Програми, Продавець має право продовжити опрацювання його особистих даних у зв'язку з виконанням своїх зобов'язань в рамках Програми, зокрема, для забезпечення (i) належного функціонування Програми, а також для захисту прав та обов'язків, які виникають в рамках Програми, (ii) для захисту прав та законних інтересів Продавця (напр. обов'язкова обробка особистих даних для статистичних даних, виникнення заборгованості, запобігання порушенням, і т.д..) та (iii) виконання зобов'язань, покладених на Продавця на законодавчому рівні, на час участі Учасника – члена програми в Програмі.
  3. Якщо Учасник - член програми скасує свою згоду на обробку особистих даних, Продавець не буде надсилати йому комерційні повідомлення, а також інформацію про його клієнтський статус, право на грошові бонуси, право на винагороду та інші переваги програми; цю інформацію Учасник - член програми, у випадку необхідності, з'ясовує сам без участі Продавця (напр. зайшовши до особистого кабінету).
  4. Якщо Учасник - член програми скасовує свою згоду на обробку особистих даних або обмежує обсяг обробки особистих даних, які обробляються на підставі виявленої згоди, Продавець має право в односторонньому порядку припинити участь Учасника у програмі.
  5. Більш детальна інформація про обробку особистих даних Продавцем вказана тут: https://www.astratex.cz/ochrana-osobnich-udaju/.


  VII. Заключні положення

  1. Зазначені ЗПУ є дійсними та чинними, як зазначено на інтернет-сторінках Продавця. Ми залишаємо за собою право на зміну умов.
  2. Продавець має право в будь-який час скасувати Програму в односторонньому порядку. Про скасування програми Учасник - член програми, буде проінформований шляхом надіслання повідомлення на e-mail, який був вказаний Учасником під час реєстрації, а також шляхом публічної інформації на веб-сторінках інтернет-магазину.