КОНСУЛЬТУВАННЯ

Все, що вам потрібно
знати про білизну.

Види купальників

Дата: 4.9.2020

Бікіні, танкіні, монокіні… Ви також, часом губитеся серед пошуку? Саме тому, ми створили базовий поділ купальників за фасонами та типами. Ви зможете легко зорієнтуватися і знайти саме той фасон, який підійде вам.

Фасон 1. - Роздільні купальники / Бікіні

Вас здивує той факт, що всі купальники, які складаються з двох частин, прийнято називати бікіні. Пляжна революція 1957 дала назву бікіні усім розділеним класичним купальникам. І лише з роками, і з появою нових видів купальників, “бікіні” почали вважати купальники трикутної форми. 

a) Класичні роздільні купальники

Класичними роздільними купальниками вважають купальники, які за формою чашок нагадують базовий бюстгальтер, і звісно, з ущільненням. Вони поєднуються з усіма видами плавок, а тому, їх частіше за інших можна зустріти на пляжах та басейнах. 
 

b) Бікіні Бардот

Вони, скоріше за все, є підкатегорією класичних роздільних купальників. Однак, їх родзинкою є саме моделюючий фасон чашок, який підкреслює верхню лінію грудей та максимально виділяє ваше декольте. Звісно, вони є з бретелями, які можна відстебнути, що дозволить отримати красиву рівномірну засмагу. Цей фасон купальників, як і фасон бюстгальтерів, прославила Бріджит Бардо, яка пропагувала досконалу засмагу без жодних нерівностей.
 
 

c) Трикутні / Бікіні Стрінги

Для них характерними є фасоном чашок трикутної форми та плавки із зав'язками. Однак, більшість варіантів мають застібку на металевий гачок, або поєднуються з плавками класичного крою. Все залежить від вашого стилю та потреб. Проте, є одна річ, яка точно належить до фасону Бікіні Стрінги - верхня частина купальника завжди зав'язується за шиєю. Цей вид купальників пасує усім розмірам грудей і створює неймовірно привабливий образ!
 

d) Танкіні

На перший погляд може здатися, що мова йде про суцільний купальник. Однак, це вишуканий роздільний купальник, з перевагами бікіні та суцільного купальника! Як і класичний суцільний купальник, танкіні приховує животик і, подібно до бікіні, дарує красиву засмагу - досить просто підгорнути верхню частину до грудей. Танкіні ідеально підходять для пляжного спорту, плавання чи просто відпочинку на лежаку. 
 
 

 

                                                            ► НАША ПРОПОЗИЦІЯ КУПАЛЬНИКІВ ◄

 

 

Фасон 2. Суцільні купальники

Суцільні купальники - це пляжна класика, яка не набридає вже цілих 200 років! Вони чудово підходять для сором’язливих дам і спортсменів. Ми можемо розділити їх на два види.

a) Класичні

Формовані чи напівм'які чашки, з бретелями або зав'язуванням за шиєю, з класичною формою низу чи у стилі бразилійок та стрінгів... Всі ці особливості мають дещо спільне - передня частина купальника завжди суцільна і закриває зону животика і боків.
 
 
b) Монокіні
У колишні часи монокіні складалися лише з високих плавок, а тому, вважалося, що це бікіні. Сьогодні монокіні є видом суцільних купальників, які мають різні вирізи на матеріалі, завдяки яким вони виглядають дуже чуттєво. Але всі монокіні мають загальну рису: нижня частина з'єднана з верхньою частиною через зону животика. Їм надають перевагу як підлітки, так і елегантні дами - адже танкіні геніально приховують проблемну частину животика, і водночас виглядають дуже спокусливо.
 
 
 
 

                                                            ► НАША ПРОПОЗИЦІЯ КУПАЛЬНИКІВ ◄