КОНСУЛЬТУВАННЯ

Все, що вам потрібно
знати про білизну.

Види бюстгальтерів

Дата: 4.9.2020

1. М'яка чашка

М'які бюстгальтери. Це бюстгальтери, чашки яких з легкістю приймають форму грудей. Зазвичай вони виконані з одного шару мережива, бавовни або мікроволокна. Чашки неущільненого бюстгальтера можуть бути без кісточок або з кісточками.

a) Без кісточок: Бюстгальтер без кісточок може мати безліч фасонів і форм, однак, мова йде про бюстгальтер, до чашок якого не вшиті кісточки. Такі бюстгальтери підходять молодим дівчатам, вагітним і годуючим жінкам, жінкам після операцій на грудях або для домашнього носіння. Але особливою популярністю вони користуються у жінок старшого покоління, які віддають перевагу комфорту. Їх також можна використовувати в якості бюстгальтерів для сну.

b) З кісточками: Фасони бюстгальтерів з кісточками забезпечують високу підтримку грудей і в водночас, зберігають їх природну форму. Вони ідеально підходять для пишної форми грудей, яким вони надають досконалої форми та необхідної підтримки.

 

2. Напівм'яка чашка

Нижня частина чашки ущільнена і має форму, тоді як верхня частина не містить жодного ущільнення і є м'якою та еластичною. Зазвичай, верхня частина чашок виконана з мережива або тюлю.

Напівм'який фасон бюстгальтера ідеально підходить для будь-якого розміру грудей - завдяки ущільненню в нижній частині, бюстгальтер добре тримає форму бюсту, та не надає додаткового об'єму у верхній частині. Іншими словами, нижня частина підтримує груди, а верхня м'яка частина пристосовується до повноти і форми грудей.

 

3. Ущільнений

Чашки по всій формі ущільнені (зазвичай зшиті з декількох шарів м’якого матеріалу), тому вони міцніші, а їх фасон визначає форму бюста. Найпоширенішим є Т-фасон (чашки зшиті з трьох частин, шви нагадують за формою букву T), який робить форму чашок округлою. Або ж, навпаки, є чашки гладкі, з одношарового пінкового матеріалу. Зустрічаються бюстгальтери і з формованими, більш ущільненими чашками. 

Ущільнені бюстгальтери без жодних подушечок, які б додавали об'єму грудям. Їх завданням є повністю закрити груди і надати їм необхідної підтримки. Ущільнені чашки підходять для меншої і більшої форми грудей. Вони створюють дуже привабливу та пружну форму бюсту.

 

 

4. Push-Up

Бюстгальтер Push-Up підіймає груди і створює пишне декольте. Мова йде про ущільнений бюстгальтер з кісточками (або без кісточок), який має в нижній частині чашок подушечки, завдяки яким груди виглядають пишними, об'ємними та виразними. Подушечки можуть бути частиною чашок, або ж знімними. Розмір подушечок також різний, є бюстгальтери, які можуть збільшувати об'єм грудей до двох розмірів (double Push-Up). Також, подушечки можуть відрізнятися за типами – пінкові, силіконові або гелеві.

Бюстгальтер з Push-Up ефектом підходить для малої та середньої форми грудей.

 

 

5. Бардотка

Бардотка (або інколи називають half cup) це бюстгальтер зі спеціальним фасоном чашок – зазвичай в цьому бюстгальтері вони низько викроєні, а у верхній частині рівні. Середня частина між грудьми є високою, часто, бардотка має бокові кісточки, що гарантує надійну підтримку грудей навіть без бретелей. Здебільшого, бардотки мають з внутрішньої сторони обхвату силіконову стрічку, яка запобігає деформації бюстгальтера на тілі.

Цей фасон бюстгальтера піднімає груди знизу до гори (часто має додаткові подушечки), підкреслює верхню лінію грудей і створює розкішну форму декольте.

Порада: Як відрізнити бардотку від звичайного бюстгальтера - верхня частина чашок у бардотки повинна плавно переходити в обхват бюстгальтера.

 

6. Half Bardot

Цей фасон бюстгальтера поєднує в собі переваги класичного ущільненого бюстгальтера і бардотки. Half Bardot бюстгальтер, - це ущільнений бюстгальтер з відкритим фасоном чашок. Чашечки виконані з двох або трьох частин, які зшиті між собою вертикальними швами (на відміну від більшості ущільнених бюстгальтерів, яким притаманний Т-крій). Завдяки цьому, чашки можуть бути низької посадки і створювати форму декольте як і бардотка. А також, цей вид бюстгальтера підходить для щоденного носіння. Він забезпечує ідеальну стабільність навіть пишним формам грудей.

З першого погляду, він відрізняється від бардотки переходом між чашками і частиною обхвату - чашки не переходять плавно в обхват, а навпаки - переходять в бретелі.

 

7. Plunge

Бюстгальтер plunge (інколи його називають бюстгальтер для декольте або decoplunge) характеризується тим, що він має максимально низький центр між чашками. Тому, ідеально підходить до глибокого вирізу.

a) Plunge для меншої форми грудей: Часто, він має подушечки, але на відміну від Push-Up, який піднімає бюст, подушечки бюстгальтера plunge злегка стискають груди одна до одної, і завдяки цьому, створює красиве декольте під відкритий виріз вбрання.

b) Plunge для пишної форми грудей: У ньому немає Push-Up ефекту, тому він має такий же вплив на бюст, як plunge з подушечками. Підкреслює природній розмір грудей - злегка стискає бюст з боків і формує лінію декольте. 

 

 

► Пропозиція бюстгальтерів ►