+380 (94) 710 06 54
Меню

У головній ролі бюстгальтер Celebration


Дата: 15.2.2022

У головній ролі бюстгальтер Celebration

Урочиста жіночность у мереживному виконанні

Вишукана гра з контрастами

Неущільнені чашечки бюстгальтера Celebration виконані з вишуканого мережива з підкладкою з тонкого тюлю. Таким чином, мереживний рельєф буде ідеально виділятися на тілі. Завдяки класичним і підтримуючим бічним кісточках і більш високому центру бюстгальтер утримує навіть великі груди на місці.

Чарівна палітра кольорів

Бюстгальтер Celebration доступний у трьох кольорах. Коли Вам подобається модель, ви можете придбати її в більшій кількості кольорів.

Бежевий

Відмінний варіант під легку блузку або біле плаття.


Чорний

Ви оціните його в поєднанні з темними блузами.

Червоний

Відтінок, який виглядає елегантно.

На кожен день і незвичайні моменти

Хоча бюстгальтер Celebration своєю назвою говорить про те, що він підходить для урочистих випадків, ви можете покластися на нього навіть при каждоденному носінні. Незалежно від того, одягнете ви його під спокусливе плаття, сорочку для роботи або звичайну футболку, ви будете почувати себе особливою. Тому що кожен день може бути маленьким святом.Спробуйте також напівущільнену модель

Ви віддаєте перевагу напівущільненим бюстгальтерам? Тоді у нас є для вас приємні новини. Ми також пропонуємо святкування в цій версії. Домінуючим елементом бюстгальтера з приємно м'якими і досить глибокими чашечками залишається ніжне мереживо, яке з боків переходить в гладку застібку.

Ви віддаєте перевагу гладким чашечкам? Без проблем

При проектуванні Celebration ми також подумали про жінок, яким подобаються гладкі матеріали. Саме для них ми створили напівжорстку модель з гладкими чашечками з мікрофібри, які непомітно оброблені мереживом. Завдяки своєму дизайну бюстгальтер підходить як для великих, так і для маленьких грудей.Спокусливий комплект саме для Вас

Бюстгальтери Celebration можна комбінувати з трьома типами трусиків. Любительки мережива можуть вибрати трусики класичного крою або спокусливі стрінги. Третя модель з гладкої мікрофібри з романтичним мереживом спереду ідеально підходить під облягаючий одяг.

Вам подобається цей товар? Порекомендуйте своїм друзям!

Facebook
Скопіювати посилання