+380 (94) 710 06 54
Меню

У головній ролі бюстгальтер Anastasia


Дата: 14.12.2021

У головній ролі бюстгальтер Anastasia

Відчуйте справжній комфорт завдяки м'якій бавовні.

Бавовна, яка балує вашу шкіру

Бюстгальтер Anastasia складається з поєднання м'якої бавовни і вишуканого мережива. Неущільнені чашечки з класичними кісточками і вертикальним швом м’яко формують груди, а кістки забезпечують їм надійну підтримку. Чарівна деталь – маленькі бантики, які прикрашають верхній центр і бретелі бюстгальтера.

Тріо класичних кольорів

Придбати бюстгальтер Anastasia можна в трьох основних колірах. Це зробить його основою вашого комода. І ви не зможете залишитися лише з одним.

Anastasia, білий

Популярна класика, яка завжди виглядає чистою, ніжною і стриманою.


Anastasia, чорний

Він буде добре уживатися з темним і кольоровим одягом.

Anastasia, бежевий

Невидима підтримка під білою футболкою або світлою блузкою.

94% задоволених клієнтів

Anastasia є постійною частиною нашої пропозиції вже більше трьох років. Найбільшою популярністю користується у жінок, які шукають комфорт, віддають перевагу класиці в комоді і не терплять модних примх. Наші клієнти, які вже придбали бюстгальтер, хвалять надзвичайно широкий асортимент розмірів, зручну посадку та приємний матеріал.У ролі поряд красиві трусики

Доповнити бюстгальтер Anastasia можна класичними трусиками або трусиками вищого крою. Обидві моделі доповнює декоративна злегка напівпрозора вставка, яка пасує до мережива на чашечках бюстгальтера. Завдяки тому, що вони виготовлені з м’якої бавовни, ви будете почувати себе чудово в них протягом усього дня.

Вам подобається цей товар? Порекомендуйте своїм друзям!

Facebook
Скопіювати посилання