+380 (94) 710 06 54
Меню

Що робити, якщо білизна не підійшла?


Дата: 18.8.2020

Незважаючи на ретельні вимірювання та підбір білизни, іноді може статися, що замовлена білизна не підійде або не сподобається Вам. Ви можете повернути нам товар, і ви отримати гроші назад.

Як це зробити?

Упакуйте товар разом із цією накладною в ту ж упаковку, в якій він був доставлений. Переконайтесь, що пакет щільно закритий. Якщо ви хочете повернути товар, принесіть його до найближчого відділення Нової пошти (www.novaposhta.ua) і надішліть на адресу:

СП РОСАН
(повернення Astratex)
Відділення «Нова Пошта» № 3,
Україна, 79000, м. Львів, вул. Угорська, 22
Тел.: +38 050 430 1 430

Не забудьте взяти квитанцію про доставку.

Ви заплатили готівкою при доставці? Щоб повернути гроші, заповніть номер рахунку, на який потрібно надіслати гроші, в накладній.

Що я повинен очікувати далі?

Зворотня доставка може тривати кілька днів. Однак, відразу після отримання, ми відповімо на ваш запит.

Що з виплатами при поверненні білизни?

Гроші ми надсилаємо орієнтовно протягом 14 днів (але не більше 30 днів) з моменту отримання повернутого товару. Якщо товар було оплачено накладеним платежем - гроші будуть повернені шляхом банківського переказу. Ви отримаєте повідомлення з інструкцією та номером переказу.

 

Якщо у вас є додаткові запитання щодо придбання на Astratex.ua, звертайтесь до нашої лінії клієнтської підтримки електронною поштою info@astratex.ua або за номером +380 (94) 710 06 54.