+380 (94) 710 06 54
Меню

Що робити, якщо білизна не підійшла?


Дата: 18.8.2020

Попри ретельні вимірювання та підбір білизни, іноді може статися, що замовлена білизна не підійде або не сподобається. В такому разі Ви можете повернути нам товар і отримати гроші назад.

Як це зробити?

Покладіть товар разом із накладною в ту ж упаковку, в якій він був доставлений. Переконайтесь, що пакунок щільно закритий. Якщо ви хочете повернути товар, принесіть його до найближчого відділення Нової пошти (www.novaposhta.ua) і надішліть на адресу:

СП РОСАН
(повернення Astratex)
Відділення «Нова Пошта» № 3,
Україна, 79000, м. Львів, вул. Угорська, 22
Тел.: +38 050 430 1 430

Будь ласка, зберігайте квитанцію про доставку до моменту, поки не отримаєте від нас кошти.

Що я повинен очікувати далі?

Зворотна доставка може тривати кілька днів. Однак, відразу після опрацювання повернення перевізником СП Росан СП., ми повертаємо кошти вибраним вами способом (готівкою для отримання у ПриватБанку або переказом на картку). Після того, як ви відправили посилку, рекомендуємо надіслати нам на пошту info@astratex.ua товарно-транспортну накладну, щоб посилку можна було простежити та номер картки, на яку ви хочете отримати кошти, якщо форма оплати замовлення була післяплатою

Що з виплатами при поверненні білизни?

Гроші ми надсилаємо орієнтовно протягом 14 днів з моменту опрацювання посилки перевізником Росан СП

 

Якщо у вас є додаткові запитання щодо придбання на Astratex.ua, ви можете звер до нашої служби клієнтської підтримки електронною поштою info@astratex.ua або за номером +380 (94) 710 06 54.