Консультація

Ваш кошик порожній

Дуже шкода. Додайте щось із Улюбленого чи гляньте на наші Новинки.

Повернення товару


Дата: 14.6.2024

Часті запитання

Чи можна повернути придбаний товар?
Так, звісно. У нашому магазині ви можете повернути товар протягом 30 днів без зазначення причини. Товар разом із накладною (виглядає як чек) та бланком для повернення товару надішліть нам за адресою:

СП РОСАН
(повернення Astratex)
Відділення «Нова Пошта» № 3,
Україна, 79000, м. Львів, вул. Угорська, 22
Тел.: +38 050 430 1 430
Чи можу я повернути лише частину придбаного товару?
Так, для цього ви можете скористатися послугою повернення товарів та процедурою, описаною в попередній відповіді, як для всього замовлення, так і для окремих позицій. Просто в накладній позначте, які саме товари ви повертаєте.
Чи можу я повернути товар без оплати поштових витрат?
На жаль, повернення товару сплачує відправник, тобто клієнт.
Я хочу повернути товар, але не можу знайти накладну. Що робити?
Покладіть в коробку будь-який документ для ідентифікації вашого замовлення: накладну (виглядає як чек) або її копію, рахунок-фактуру або просто аркуш паперу, на якому достатньо вказати від руки номер замовлення, з якого робите повернення. Номер замовлення знайдете в електронному листі, який ми відправили вам після його створення. За цим номером ми ідентифікуємо вміст вашого відправлення, після чого здійснемо повернення коштів, відповідно до нашої процедури.
Якщо я поверну товар, коли я отримаю свої гроші?
Ми відправимо гроші протягом 14 робочих днів з моменту опрацювання посилки транспортною компанією, перевізником СП РОСАН. Приблизно вся процедура займає 3 тижні.