Консультація

Ваш кошик порожній

Дуже шкода. Додайте щось із Улюбленого чи гляньте на наші Новинки.

Повернення товару


Дата: 18.8.2020

Рекламація

Гарантійний термін на товар починається з дня його отримання споживачем. На товари надається гарантія на 24 місяці, подібно до традиційного магазину. Продавець несе відповідальність за всі дефекти, які має товар на момент його отримання покупцем або які з’являються протягом гарантійного терміну.


Гарантія не поширюється на дефекти, викликані необережним чи неправильним поводженням або механічними пошкодженнями. Під час прання та чищення білизни дотримуйтесь символів прання, зазначених виробником на етикетці. При виявленні дефекту, будь ласка, напишіть нам на пошту info@astratex.ua або зателефонуйте за номером +380 (94) 710 06 54 і ми швидко вирішимо це питання.

Популярні запитання

Скільки триває гарантія на ваш товар?
Ми надаємо 24-місячну гарантію на всі товари. Гарантія починається від дня отримання посилки. Як продавець, ми несемо відповідальність за усі дефекти, які товар має в момент отримання його покупцем або які виникли протягом гарантійного періоду. Гарантія не поширюється на дефекти, спричинені необережним або неправильним поводженням, та на механічні пошкодження. Тому під час прання білизни дотримуйтесь символів прання, зазначених виробником на етикетці.
Як я можу відправити товар для рекламації?
Ви можете відправити товар для рекламації поштою. Належно упакуйте товар та додайте до посилки накладну та опис дефекту. Потім віднесіть пакунок до будь-якого відділення Нової пошти та відправте за адресою:
СП РОСАН
(повернення Astratex)
Відділення «Нова Пошта» № 3,
Україна, 79000, м. Львів, вул. Угорська, 22.
Тел.: +38 050 430 1 430

Ми повідомимо вас про хід розгляду вашої скарги електронною поштою.
Де я можу дізнатись, на якому етапі знаходиться моя рекламація?
Ми розглянемо вашу рекламацію протягом 30 днів з моменту отримання та повідомимо вас електронною поштою про її хід. Якщо ви хочете дізнатись про стан своєї рекламації або сумніваєтесь, чи отримали ми ваше відправлення, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером +380 (94) 710 06 54 або напишіть нам електронне повідомлення на адресу info@astratex.ua
Чи можу я відправити товар на рекламацію після прання?
Так, можете. Рекламації стосуються всіх дефектів, які ви виявили протягом 24-місячного гарантійного періоду. Навіть у цьому випадку ви можете відправити нам товар, як описано вище.