+380 (94) 710 06 54
Меню

Повернення товару


Дата: 18.8.2020

Повернення товару

Попри ретельні вимірювання та підбір білизни, іноді може статися, що замовлена білизна не підійде або не сподобається. В такому разі Ви можете повернути нам товар протягом 30 днів від дня отримання і ми повернемо вам за нього кошти. При поверненні товару вартість доставки оплачує замовник.

Як це зробити?

Покладіть товар разом із накладною та заповненим бланком для повернення в ту ж упаковку, в якій він був доставлений. Переконайтесь, що пакунок щільно закритий. Якщо ви хочете повернути товар, принесіть його до найближчого відділення Нової пошти (www.novaposhta.ua) і надішліть на адресу:

СП РОСАН
(повернення Astratex)
Відділення «Нова Пошта» № 3,
Україна, 79000, м. Львів, вул. Угорська, 22
Тел.: +38 050 430 1 430

Будь ласка, зберігайте квитанцію про доставку до моменту, поки не отримаєте від нас кошти.

Що мені очікувати далі?

Відразу після опрацювання повернення нашим партнером-перевізником ми повертаємо кошти переказом на картку. Після того, як ви відправили посилку, рекомендуємо надіслати нам на пошту info@astratex.ua товарно-транспортну накладну, щоб посилку можна було простежити.

Що з виплатами при поверненні товару?

Гроші ми надсилаємо орієнтовно протягом 3 тижнів з моменту відправки повернення.

Гарантія на товар

Гарантійний термін на товар починається з дня отримання товару споживачем. На товари надається гарантія на 24 місяці, подібно до традиційного магазину. Продавець несе відповідальність за всі дефекти, які має товар на момент отримання покупцем або які з’являються протягом гарантійного терміну. Гарантія не поширюється на дефекти, викликані необережним чи неправильним поводженням або механічними пошкодженнями. Під час прання та чищення білизни дотримуйтесь символів прання, зазначених виробником на етикетці.

При виявленні дефекту, будь ласка, напишіть нам на пошту info@astratex.ua або зателефонуйте за номером +380 (94) 710 06 54 і ми безвідкладно вирішимо це питання.

Якщо у вас є додаткові запитання щодо покупок на Astratex.ua, ви можете звернутися до нашої служби клієнтської підтримки електронною поштою info@astratex.ua або за номером +380 (94) 710 06 54.