КОНСУЛЬТУВАННЯ

Все, що вам потрібно
знати про білизну.

Переваги білизни з бамбукового волокна

Дата: 3.9.2020

Спробуйте на хвилину забути про одяг із синтетичних матеріалів або 100% бавовни та відчуйте на собі переваги білизни з абсолютно унікальними властивостями. Білизна, основу якої складає бамбукове волокно.

Шовковисто м'яка

Використовуваний матеріал здивує вас з першого дотику своєю м’якістю, яку можна порівняти з шовком або кашеміром, і своєю незвичайною еластичністю, що дозволяє білизні відмінно прилягти до вашого тіла. Завдяки формі волокон, одяг дуже гладенький, зручний і стійкий до зношування.

Терморегуляційна

Kalhotky Bamboo18Ви неодмінно оціните відмінну здатність матеріалу поглинати вологу і можливість компенсувати перепади температур, завдяки чому ви відчуєте приємне відчуття під час носіння. Одяг має в 3-4 рази вищу абсорбцію вологи, ніж бавовна. Бамбукове волокно вбирає і випаровує піт, не пересушуючи шкіру, однак, надлишок поту надійно відводить. Таким чином, матеріал з бамбукового волокна підтримує природне середовище на шкірі і білизна не прилипає до тіла навіть у найбільшу спеку або під час інтенсивних занять спортом. Бамбук дихає, зігріває і охолоджує. Завдяки своїй мікроструктурі, натуральне бамбукове волокно залишається на 2-3 градуси холодніше бавовни в жарку погоду і навпаки - воно приємно зігріває у прохолодні дні. Такі властивості терморегуляції можна прирівняти з синтетичними волокнами, з яких виготовляється функціональна білизна спортивного призначення. А ще ця мікроструктура волокна забезпечує високу повітропроникність матеріалу.Антибактеріальна

Kalhtoky Bamboo04015

На відміну від бавовни, бамбук росте на бамбукових фермах без використання будь-яких пестицидів чи добрив, які, в свою чергу, можуть подразнювати шкіру. Він рідко може бути вражений шкідливими комахами або хворобами. Дослідники з Токіоського університету знайшли компонент бамбука під назвою "бамбуковий кун", який має природні антибактеріальні та бактеріостатичні властивості, що захищають цю рослину від бактерій і грибків. Досліди довели, що завдяки цьому компоненту натуральне бамбукове волокно має ті ж властивості, що і сама рослина, а наявність бамбукової клітковини може знищити до 70% небажаних бактерій.

Поглинає запахи

Ви оціните білизну з вмістом бамбукового волокна, головним чином, за її антибактеріальні властивості, які перешкоджають росту бактерій та виникненню неприємних запахів. Доведено, що цей компонент може усунути до 70% небажаних бактерій. Ця властивість надає білизні виняткового комфорту і робить її ідеальним вибором як для людей з більш чутливою шкірою, так і для спортсменів. Завдяки цьому, білизна з бамбука відзначається високою стійкістю до запахів навіть при тривалому носінні. Унікальна властивість волокна зберігається навіть після 50-кратного прання.

Екологічна

У виробництві натурального бамбукового волокна не використовується жодна хімія, а волокно отримують безпосередньо з бамбука за спеціальною запатентованою технологією. Рослини вирощують лише на фермах, і вид з якого виготовляють одяг, не служить їжею для панд. Бамбук - прекрасний відновлюваний ресурс, його приріст сягає до 1м на добу, що робить цей вид трави найбільш швидкорослою рослиною у світі. Волокно в природі розкладається на 100%.

Догляд

Для оптимального догляду за білизною з бамбукового матеріалу, рекомендуємо прати її при температурі не більше 40 °C. Не рекомендуємо прасувати, відбілювати, сушити в сушарці чи застосовувати хімічні засоби.

Відчуйте на власному тілі переваги білизни з БАМБУКОВОГО ВОЛОКНА!

Переглянути колекцію