КОНСУЛЬТУВАННЯ

Все, що вам потрібно
знати про білизну.

Як виглядає правильно підібраний бюстгальтер?

Дата: 3.9.2020

Як, маючи бюстгальтер вдома, з'ясувати, чи дійсно він правильно сидить і як повинен? Ми написали для Вас декілька простих порад бра-фітінгу, які допоможуть вам дізнатися яким є правильно підібраний бюстгальтер. А що таке, власне бра-фітінг? Простіше кажучи, це наука, яка займається підбором правильного розміру бюстгальтера.

ДІЗНАЙТЕСЯ І ВИ СВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ РОЗМІР. ПРЯМО ЗАРАЗ.

Обхват

На перший погляд може здатися, що правильний обхват бюстгальтера не відіграє надто важливої ролі. Але саме обхват підтримує більшу частину ваги грудей (а саме 80 %), а не бретелі, як часто думають люди. Якщо обхват великий, тоді функція розподілу ваги грудей не виконується правильно і вага переходить більшою мірою на бретелі – що може спричинити біль у шиї, синці від бретелей і не в останню чергу - груди в такому бюстгальтері мають неправильну форму.

Як має виглядати правильний розмір обхвату? Правильно підібраний обхват повинен прилягати до тіла, але при цьому бути достатньо вільним, щоб ви могли дихати на повну. Задня частина обхвату у витягнутому вигляді не повинна перевищувати довжину більше трьох пальців від спини. Задня частина обхвату повинна знаходитися під прямим кутом до рук, а застібка повинна знаходитися на одному рівні разом з передньою частиною бюстгальтера. В жодному разі, задня частина не повинна зміщуватися доверху! Це перший сигнал, який говорить про те, що обхват вибраний неправильно. Спереду бюстгальтера під кісточками повинна бути відстань довжиною не більше одного пальця. Якщо ви піднімете руки вгору, правильно підібраний бюстгальтер завжди залишиться на тому ж місці. Спереду бюстгальтер не повинен зміщуватися через груди!

 

 

Одягаючи новий бюстгальтер, правильний обхват необхідно обирати із застібкою на перший ряд гачків (найновіший варіант). Потрібно враховувати, що з часом, обхват потягнеться у довжині. Так само, як нові туфлі. Якщо ви придбаєте бюстгальтер, який підходить Вам із застібкою на останній ряд гачків, то згодом, матеріал розтягнеться і застібка не зможе вирішити проблему із занадто великим обхватом.

 

 

 

 

Бретелі

Навіть за бретелями можна визначити неправильно підібраний бюстгальтер. Як ми вже говорили, більша частина ваги грудей повинна розподілятися на обхват бюстгальтера, а не на бретелі. Бретелі беруть на себе не більше 20 % ваги грудей. Бретелі не повинні врізатися чи спадати з плечей. На щастя, у переважній більшості бюстгальтерів довжина бретелей регулюється, тому їх потрібно лише вкоротити або подовжити за потреби.

Біль у шийному відділі хребта або плечей також може бути сигналом того, що з бюстгальтером не все в порядку. Саме такі симптоми виникають через неправильно підібраний (завеликий) обхват бюстгальтера. Вага, значною мірою, знову переходить на бретелі, що може завдати болю в плечах (особливо коли жінка має великий розмір грудей).

 

Чашки

Звичайно, і по чашках з першого погляду можна визначити чи сидить бюстгальтер як слід. Що можна помітити за чашками? Одним із сигналів є так звані переповнені груди, коли через занадто малу чашку, груди не вміщуються і витікають за краї, створюючи не досить привабливу форму. Так точно не повинно бути.

Однак, може виникнути і протилежна проблема. Якщо чашка занадто велика, то її краї відступають від грудей - під час рухів бюстгальтер зміщується і деформується. Якщо розмір правильно підібраний, чашки копіюють груди і природно зливаються з лінією бюсту - при цьому, бюстгальтер не повинен врізатися або ж відставати від грудей.

 

Крім того, слід враховувати, що розміри чашок зменшуються/збільшуються пропорційно розміру обхвату. Чашка B в обхваті 70 буде меншою ніж в обхваті 80. Наприклад, бюстгальтер 65/D приблизно буде мати однаковий розмір як 70/C або 75/B. Для прикладу - якщо ви приміряєте бюстгальтер у розмірі 75/B і чашка Вам підійде, але обхват буде завеликим, то вам потрібно обрати менший розмір обхвату, але при цьому збільшити розмір чашки. Тому Вам підійде розмір 70/C.

Не лише розмір, але і форма чашок відіграє значну роль. Навіть і правильно підібраний розмір може не підійти. Тому, потрібно буде звернути увагу на інший фасон бюстгальтера. Пропозиція є досить широка і Ви обов'язково знайдете саме той фасон, який буде пасувати.

 

Кісточки

Основне завдання кісточок - підтримувати бюст. Для того, щоб ця функція була виконана правильно, кісточки повинні щільно обводить груди. Правильний розмір чашок можна дізнатися за кісточками - кінець кісточки повинен бути направлений до центру пахви.

Також, слід подбати про те, щоб обхват на передній частині бюстгальтера (там, де кісточки з'єднуються) щільно прилягав до тіла. Ця частина бюстгальтера не повинна відставати від тіла, але й не повинна перетискати.

Ви щойно що дізналися, що Ваш бюстгальтер неправильного розміру? Скористайтеся нашим унікальним бра-фітінг додатком Size&Style AsistentВін не лише допоможе Вам визначити правильний розмір бюстгальтера, але й порадить відповідні фасони! Цілих 94 % жінок, завдяки додатку, носять правильний розмір бюстгальтера!

 

 

 

У нашому широкому асортименті ви знайдете бюстгальтери всіх фасонів та розмірів. Ми особисто тестуємо їх для Вас!