Ознайомившись з доглядом за бюстгальтерами, розглянемо як саме правильно доглядати за купальниками, адже чим краще ви будете доглядати за купальниками, тим довше ви збереже їх відмінний вигляд та властивості.
Перший догляд за купальником починається ще до того, як ви його одягнете. Перед першим використанням купальник необхідно замочити у теплій воді (30 °C) з використанням мила з нейтральним рівнем pH і після цього висушити (не віджимати!). Можна також використати пральний порошок для делікатного прання або господарське мило.
Також, після кожного носіння, купальник необхідно випрати у теплій воді. Але не сушити під прямими сонячними променями, краще розвісити його у тіні. Не залишайте вологий купальник
згорнутим або у поліетиленовому пакеті – це може призвести до залежування тканини або пошкодження зовнішнього вигляду.
Також зверніть увагу на можливі механічні пошкодження та потертості матеріалу від: – прикрас, каміння, сидіння на шорсткій поверхні, на піщаному пляжі чи шорсткій поверхні водної гірки - це все може
пошкодити ваш купальник.
Морська сіль або хлорована вода можуть нанести шкоду - ці фактори можуть змінити колір купальника. Хлор може вплинути на еластичність матеріалу. Тому, ретельно обирайте місце для купання і, якщо можливо, уникайте басейнів з хлорованою водою.
Ще одним ворогом купальників є піт від тіла та крем для засмаги. Замість крему краще використовувати молочко для засмаги, а купальник одягнути після того, як молочко вбереться шкірою.
На жаль, список заборон для Вашого купальника на цьому не закінчується. Термальні ванни, де температура води часто перевищує дозволену норму ніж 30 °C, і грязьові ванни також негативно впливають на колір і структуру матеріалу.
Перед тим, як сховати купальник у шафу після сезону, приділіть йому трохи більше уваги. Виперіть його в пральній машині - - перед пранням, помістіть купальник до спеціального мішечка та увімкніть програму для делікатного прання. Не використовуйте відбілювач і в жодному разі не сушіть купальник на обігрівачах.