+380 (94) 710 06 54
Меню

Чоловічі боксерки

Вони зручні, стильні та сучасні. Чоловічі боксерки повільно, але впевнено стають найпопулярнішою білизною. адже Вони забезпечують дійсно зручне прилягання, і кожна модель має анатомічну форму, виконана ​​з якісних матеріалів, які не подразнюють шкіру. Ви також можете вибрати безшовні моделі, з бамбукового волокна або ж боксерки з веселими принтами. А якщо ви хочете запастися ними, тоді придбайте комплект, який складається з декількох боксерок.

Оригінальні боксерки

Замініть звичайні білі або сірі боксерки на яскраві кольори або веселі принти. Вони неодмінно сподобаються Вашій коханій, а в чоловічій роздягальні не залишаться непоміченими. Колір обирайте від настрою. Доведіть, що Ви не зануда, та оберіть з різноманіття  оригінальних різнокольорових боксерок.  У нашому асортименті ви знайдете сучасні візерунки, які сподобаються Вам з першого погляду. Одягнувши боксерки від Astartex.ua, Ви більше не захочете їх знімати. 

Якщо Вам не подобаються класичні, оригінальні або веселі боксерки, зверніть увагу настрінги та сліпи або комфортні чоловічі шорти