+380 (94) 710 06 54
Меню

Bestsellers


Поради щодо вибору правильного розміру бюстгальтера

Кожна жінка отримала в дар від природи різний за формою та розміром бюст. Як же обрати правильний розмір бюстгальтера? В цьому Вам допомжуть декілька простих порад:

  • По таблиці розмірів проведіть обміри обхвату грудей та обхвату під грудьми - метр повинен бути не надто затягнутим, але і не вільним, він повинен комфортно облягати по грудям
  • Для великих розмірів варто обирати бюстгальтери з міцними широкими бретельками
  • Подумайте про колір одягу, під який ВИ збираєтеся носити бюстгальтер

Практичні і красиві 

Для того, щоб ви могли вибрати саме той бюстгальтер, який Вам ідеально підійде, ми відсортували для вас бюстгальтери відповідно до характеристик, які найбільше цікавлять жінок та дівчат. Тому Ви можете обрати практичні брендові бюстгальтер зі знімними бретельками, безшовні бюстгальтери, мереживні, бюстгальтери для годуючих мам та інші.

У нас Ви знайдете і Push-Up бюстгальтер, і безшовні моделі, які ідеально підходять під облягаючі футболки та блузи. „Бардотки“ допоможуть створити розкішне декольте навіть у відкритих вирізах. Під сукню з відкритою спинкою краще обрати бюстгальтер з бретельками, які можна відстебнути. До того ж, можна обрати із застібкою спереду або ззаду.