+380 (94) 710 06 54
Меню

Бюстгальтери Maia


Дата: 22.10.2021

Бюстгальтери Maia

Адаптуються до ваших вигинів. Який з них ви оберете?

Чашки зі спеціальною технологією

Усі бюстгальтери Maia характеризуються злегка ущільненими чашками з унікальної термоактивної піни. Під впливом тепла тіла чашки адаптуються відповідно до вигинів тіла і забезпечують зручну підтримку бюсту протягом усього дня. Гладкі чашки доповнюють бретелі та сатинова окантовка.

Знайомтесь з усіма моделями

Ми пропонуємо бюстгальтер Maia, який вже давно є одним з наших бестселерів, у кількох дизайнах. Якщо ви прихильник гладкого дизайну або декоративних елементів, ви неодмінно виберете.

Maia4D Soft Control Pearl

Центральна частина чашок моделі Maia4D Soft Control Pearl доповнена ніжним мереживним нанесенням і невеликою намистиною. Ці деталі бюстгальтера надають розкішний вигляд.

Maia4D Soft Control Lace

Мереживний бюстгальтер Maia 4D Soft Control Lace прикрашений пристойним мереживом, а чашечки з'єднані з бретелями. Такий дизайн виглядає дуже елегантно.

Maia 4D Soft Control Deluxe

Бюстгальтер Maia 4D Soft Control Deluxe прикрашений бретелями з атласу, який доповнюється атласною стрічкою, що вистилає краї чашок і лінією кісток. Ідеальна модель для повсякденного носіння.

Бюстгальтер для годуючих мам Maia4D Soft Control

Ви можете відстебнути верхню частину чашок бюстгальтера Maia4D Soft Control для легкого годування груддю. Модель посередині прикрашена мереживним тоном на тон.

Бюстгальтери, які люблять жінки

У бюстгальтерів Maia тисячі задоволених власниць. Наші клієнтки особливо цінують комфорт та матеріал, який адаптується до вигинів. Ось чому вони часто не залишаються лише з одним бюстгальтером, а із задоволенням мають кілька у своєму комоді.Трусики-невидимки

Ви можете поєднати бюстгальтери Maia в красивий комплект з трусиками або бразиліанами з тієї ж лінії. Вони вишиті з тонкої мікрофібри, а краї вирізані лазером, тому вони залишаються непомітними під одягом.

Вам подобається цей товар? Порекомендуйте своїм друзям!

Facebook
Скопіювати посилання