+380 (44) 357 00 47
Меню

Бюстгальтер місяця - Angelia New


Дата: 1.7.2021

Бюстгальтер Angelia New

Огорніть бюст витонченим мереживом

Додайте трохи романтики

Наші фахівці розробили бюстгальтер Angelia New для всіх любителів мережива. Однак водночас вони думали, що навіть жінки з більшими грудьми можуть побалувати себе прикрашеним бюстгальтером. Ось чому Angelia New доступна у багатьох розмірах, щоб підійти жінкам будь-якої форми.

Тріо привабливих кольорів

Білий, який найкраще виділяється на фоні засмаглої шкіри, загадково-чорний і безпомилково-червоний. Якому відтінку ви віддаєте перевагу?

Angelia New, білий

Невинний білий колір і ніжне мереживо чудово розуміють одне одного.


Angelia New, чорний

Чорний надає прикрашеному бюстгальтеру спокусливий вигляд.

Angelia New, червоний

Навіщо стримувати свої почуття, коли червоний такий гарний?

98% задоволених клієнтів

Angelia New - одна з наших найбільш продаваних мереживних моделей. Жінки, які його вже придбали, хвалять той факт, що бюстгальтер зручний, добре сидить і надає підтримку великому бюсту. І ми дуже раді, що деякі клієнти погоджуються, що бюстгальтер насправді виглядає краще, ніж на фото.Створіть спокусливий комплект

Ми пропонуємо три моделі трусиків для бюстгальтера Angelia New - бразиліани, трусики класичного крою та зручну модель з більш високою талією. Ви також можете доповнити бюстгальтер мереживним поясом для панчіх, який завжди буде тримати панчохи на місці. Крім того, це дуже сексуально.

Вам подобається цей товар? Порекомендуйте своїм друзям!

Facebook
Скопіювати посилання