+380 (94) 710 06 54
Меню

Аксесуари до нижньої білизни

Іноді трапляється так, що ваш бюстгальтер не відповідає вашим уявленням про нього. Або ваша улюблена модель не гармонує з певним одягом. На щастя, в обох ситуаціях є вихід. Існує декілька чудових помічників, які допоможуть вам трішки змінити свій бюстгальтер. Гарну послугу забезпечать: стягувач бретелей, подовжувач застібки або силіконові підкладки під бретельки. А ще у нашому асортименті ви знайдете силіконові бретельки, непомітні наклейки на груди або клейкі бюстгальтери під сукні та топи з відвертими вирізами.

 

Аксесуари практичні та красиві

Змінні бретелі до бюстгальтера не завжди служать в якості практичного аксесуара під глибокі вирізи та корсетні наряди. Навпаки, вони можуть акцентувати увагу на плечі чи декольте, та служити окрасою для будь-якого образу. Декоративні бретельки представлені в широкому асортименті Astratex.ua з якого Ви зможете обрати декілька цікавих варіантів.

Виглядати ще красивіше Ви зможете разом з класичними підв'язками – і не тільки у весільний день. А якщо у Вас невеликі груди, тоді подушечки в бюстгальтер вирішать усі ваші проблеми. Немає жодних сумнівів – з Astratex.ua Ви будете завжди прекрасною.